Regulamin sklepu

 
1. Sklep internetowy TIMBERFAN, zwany dalej  Sklepem jest  prowadzony przez firmę
 BDG Sp. z o.o., 87-162 Kopanino, ul, Aleja Dębów 55, woj. kujawsko-pomorskie
 NIP: 8792314964, REGON: 871619328,  wpisany do KRS pod nr 0000133733
 przez VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Toruniu

2. BDG SP. z o.o. jest stroną umowy sprzedaży (sprzedającej wyroby marki TIMBERFAN) zawieranej z klientem i figuruje na fakturze VAT lub paragonie jako sprzedawca zamówionych wyrobów.

3. Oferowane wyroby są wysokiej jakości, wykonywane w polskiej manufakturze –
Pracownia Stolarska TIMBERFAN, metodą rzemieślniczą. Wszystkie prezentowane zdjęcia produktów odzwierciedlają ich autentyczny wygląd. Wyroby są zwykle częściowo obrabiane maszynowo i wykańczane rękodzielniczo. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do drobnych różnic w  materiale, jego fakturze i kolorystyce czy detalach wykończeniowych.
Przy wykańczaniu naturalnego materiału jakim jest drewno liściaste występują drobne nieregularności, przebarwienia czy mikrorysy, które podkreślają unikatowość wyrobu i nie stanowią uzasadnionego powodu do reklamacji.
Podobnie jak wystawienie wyrobów na bezpośrednie działanie promieni słonecznych może po pewnym czasie zmienić ich pierwotny kolor. Także zbyt wysoka i nadmierna wilgotność lub suche powietrze mogą negatywnie wpływać na drewno.

4. Warunkiem dokonania zamówienia w Sklepie jest wypełnienie formularza zamówienia wraz z zaakceptowaniem warunków regulaminu, ceny, kosztów i warunków dostawy.
Klient zobowiązany jest podać aktualny telefon kontaktowy lub adres e-mail, pod którym można się kontaktować z nim w przypadku niejasności dot. informacji przesłanych w formularzu zamówienia lub propozycji zmiany warunków zamówienia czy potrzeby wydłużenia czasu przygotowania wysyłki towaru.
O perspektywie realizacji zamówienia informujemy Klienta na bieżąco, a Klienci zarejestrowani mogą skorzystać z Panelu „Historia zakupów”.

5. Wysyłka produktów będących aktualnie na stanie Sklepu odbywa się w ciągu 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty z tytułu transakcji na koncie firmowym.
Dostawa naszych wyrobów jest możliwa tylko w opcji „płatne przelewem”, co rozumie się jako płatność przed realizacją dostawy.
Zakupiony towar wraz z wybranym przez Klienta dokumentem sprzedaży (faktura/paragon) jest wysyłany na podany w formularzu zamówienia adres.
W przypadku problemów z chwilowym brakiem produktów i wysyłką kontaktujemy się zawsze z klientem w celu omówienia sytuacji i uzgodnienia zmiany warunków zamówienia.

6. Realizujemy też wykonanie i sprzedaż wyrobów „na zamówienie”. Po dodatkowych uzgodnieniach możliwe jest zamówienie wykonania wyrobów na specjalne życzenie klienta, wg zmodyfikowanych wzorów, zmiany kolorystyki, wielkości, ilości zamówionych sztuk itp. W tym celu dokonujemy indywidualnych uzgodnień i negocjacji warunków.

7. Poprzez Złożenie zamówienia w Sklepie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podawanych w formularzu zamówienia, zgodnie z Ustawą  o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz.883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Klient ma w każdej chwili ma możliwość wglądu w swoje dane. Klient może zlecić ich poprawianie, aktualizację lub usunięcie jego danych.

8. W przypadku niezadowolenia z otrzymanego wyrobu Klient może go zwrócić w okresie do 7 dni, jeśli nie nosi znamion użytkowania, czyli ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Warunkiem zwrotu jest przesłanie towaru na koszt Klienta wraz z dowodem zakupu.

9. Wyroby można reklamować, jeśli Klient stwierdzi ich wadę produkcyjną. Nie uznajemy natomiast uszkodzeń spowodowanych przez Klienta.

10. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady zamówień w naszym Sklepie. Przed dokonaniem zakupów należy zapoznać się z nim.

11. We wszelkich sprawach spornych nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego i inne ustawy regulujące ochronę praw konsumenta oraz świadczenia usług przez Internet.

12. Jeśli chcecie Państwo nawiązać z nami dodatkowy kontakt, uzyskać więcej szczegółowych informacji, zadać dodatkowe pytania czy wyrazić swoje opinie lub oczekiwania – zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Uwagi i zapytania proszę kierować na adres mailowy lub za pomocą formularza.